Itella SmartShip

Aitab segadustest erinevate broneerimissüsteemidega! Broneerimissüsteemi Itella SmartShip abil saate broneerida kõik oma veod ühesainsas keskkonnas. Tehke maantee-, õhu-, mere- ja kiirvedude broneeringuid igal ajal ja igas kohas vastavalt oma vajadustele. Itella SmartShip säästab teie aega ja vaeva ning aitab teil samas saavutada parema kontrolli oma vedude üle.

Itella SmartShip on saadaval Taanis, Soomes, Norras, Rootsis, Eestis, Lätis ja Leedus.

Lihtne kasutada

Itella SmartShip on lihtsalt ja kiiresti kasutatav on-line-broneerimissüsteem. Saate hallata kõiki oma vedusid ühes keskkonnas. Teenus on saadaval ööpäevaringselt, seega saate broneeringuid teha, millal iganes teile kõige paremini sobib.

Kvaliteetsem andmehaldus

Broneerimissüsteemis Itella SmartShip on kõik andmed teie kasutajanime ja salasõnaga kaitstud. Isikliku aadressiraamatu, kliendieelistuste ja broneerimismallide abil saate juba korra sisestatud andmeid uuesti kasutada, vähendades seeläbi vigade ohtu. Samuti saate selle teenuse abil välja printida kõik vajalikud transpordidokumendid ja etiketid. Lisaks võimaldab Itella SmartShip kinnitatud ja täielike broneerimisandmete kasutamist ning elektroonilist andmevahetust.

Saavutage parem tõhusus ja kontroll

Kui soovite muuta oma vedude haldamise lihtsamaks, ent samas tõhusamaks, võtke kasutusele Itella SmartShip. Kõrgetasemeliste aruannete ja statistika abil saate kindlaks teha ka muud valdkonnad, mida oleks võimalik täiustada.

Läti pilootprojekti kogemused

Meie kõige esimene pilootklient oli Läti rõivatootja Tradewear, kes kasutab SmartShip tarkvara juba igapäevaselt.

Inesa Zogota Tradewearist kirjeldab oma kogemusi:

‒ Hakkasime SmartShipi kasutama 2010. aasta detsembri alguses. Osalesime lühikesel koolitusel ja saime aru, et SmartShip on väga lihtne ja kasutajasõbralik programm. See säästab meie aega, kuna programm annab meile kiiresti kõik vajalikud transpordidokumendid ja sildid. Lisaks võimaldab see tarneid hõlpsasti jälgida. Soovitan soojalt Itella SmartShipi ka teistele kasutajatele.


Kontakt