Tänasel ärimaastikul on üsna tavaline, et ettevõte keskendub peamiselt oma põhitegevusele ning jätab kõik kauba tarnetega seonduva logistika ettevõtte organiseerida.

Itella Estonia pakub oma klientidele logistika täisteenust. Meie laologistika lahendused võimaldavad nii ladustamist (sh. ka tollilaos ja tolliterminalis) kui ka erinevaid lisateenuseid, mis on seotud kauba sorteerimise, markeerimise, pakendamise, viimistlemise ja ümbertöötlemisega.
Neid teenuseid osutatakse tarbekaupade, elektroonika, tekstiili ja moekaupade (sh. rippriiete) ja teiste kaubaliikidega tegelevatele ettevõtetele valdkonnaspetsiifiliste eriteadmistega.

Oleme usaldusväärne partner oma klientidele. Meile võite usaldada oma kaubavoo haldamise. Oma töös kasutame kaasaegset laotehnoloogiat. Meie töötajad on heal tasemel väljaõppega ja pikaajaliste kogemustega spetsialistid.

Laoarvestuse haldamiseks kasutame laologistika tarkvara WMS Logius.

Itella Estonia OÜ kliendil on võimalik jälgida oma kaupade saldosid ja tellimuste liikumist reaalajas ja teha nii ostu- kui müügitellimused veebi- või elektroonilise ühenduse kaudu.

Laologistika osakonna kontaktid leiate siit.

 Kontakt