Itella smartpost on võtnud kasutusele maksimaalsed turvaabinõud

13.03.2020

Itella smartpost teatab, et pakiautomaadid töötavad igapäevaselt, kaupade tellimine ja kohalevedu toimub, kuid ettevõte on võtnud kasutusele maksimaalsed turvanõuded, et minimeerida nakatumisohtu pakkide kullerveo või pakiautomaadi kasutamisel.

Meelike Paalberg, Itella tegevjuht: “Oleme kasutusele võtnud maksimaalsed võimalikud turvaabinõud, et kaitsta kliente ja meie töötajaid. Itella smartposti kullerid väldivad otsekontakte pakisaajatega ja annavad pakid tellijale üle ilma allkirjata käsiterminali klaasil või ilma veosaatelehele allkirja küsimata. Mis puudutab pakiautomaate, siis on pakid praeguse teadmise juures ohutud, kuna pindadelt nakatumine ei ole tõenäoline. Küll aga soovitame tungivalt automaadist paki välja võtmise või saatmise jaoks ekraanil koodi sisestamise järel käed desinfitseerida.”

Terviseamet on omalt poolt kinnitanud, et koroonaviirus levib piisknakkusena ehk näiteks pakile aevastamisega sattunud viirust sisaldavad piisad kaotavad oma nakkusohtlikkuse tundidega. Koroonaviiruse struktuur ei võimalda sellel pikalt erinevatel pindadel nakatuvana säilida, seda eriti vahelduva temperatuuri tingimustes.

Itella SmartPOSTi Jälgimäe terminalis on kauba väljastamine eraklientidele ajutiselt peatatud. Itella soovitab tellida julgelt, kuid palub suunata pakid lähimasse pakiautomaati või kulleriga kohale toimetamsele.

Koroonaviiruse (COVID-19) turvaabinõud Itellas

Itella Estonia OÜ riskijuhtimis grupi kontaktandmed

Meelike Paalberg , Tegevdirektor  -  5660 0516 meelike.paalberg@itella.com

Marita Kaidme, Personalijuht - 5301 8801 marita.kaidme@itella.com

Rauno Parras, Pakiveoteenuste direktor - 5782 0119, rauno.parras@itella.com

Erich Jeerik , Laologistikajuht – 5559 4233, Erich.jeerik@itella.com


Kontakt