Itella Estonia toetab Teeme Ära talgupäeva

04.04.2017

6. mail toimub taas kümnete tuhandete eestimaalaste igakevadiseks suursündmuseks kujunenud Teeme Ära talgupäev. Sel kevadisel päeval tullakse kokku ja võetakse ühiselt ette kodukandi kõige pakilisemad välitööd. Itella Estonia on tänavu Teeme Ära kampaaniapartner, mistõttu kutsume kõiki ka ise käed külge panema, et kodumaa puhtamaks saaks!

Meie ettevõtte ühine panus talgupäeva on põhiliselt seotud tarnimisega - teostame talgutega seotud saadetiste laialiveo läbi pakiautomaatide. Kohaletoimetamist vajavad ennekõike talgulistele mõeldud stardipaketid, mis sisaldavad esmaabitarbeid, töökindaid, mastivimplit, LED-taskulambiga raadiot, ajalehte Talguline, maiustusi ja veel väiksemaid asju.

Teeme Ära talgupäev kannab endas olulisi väärtusi, mis kattuvad Itella Estonia mõtte- ja tegevuslaadiga. Talgulistega sarnaselt on ka meile oluline edendada koostegemise vaimus ettevõtlikkust ja aktiivset eluhoiakut ning parandada seeläbi ka meie ühist elukeskkonda ja tugevdada kohalikke kogukondi. Eelmisel aastal korraldati ligi 2000 talgut, millest võttis osa 45 000 inimest, keda ühendab sõnapaar "mina hoolin".

Talgupäeva tänavuseks märksõnaks on valmistumine Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva tähistamiseks. Teisalt valmistutakse ka looduse vingerpussideks ja kliimamuutustega kaasnevateks loodusõnnestusteks, mis Eestimaad üha sagedamini puudutavad. Üheks üleskutseks on tänavu ka lipuväljakute ja lipumastide püstitamine, et seada Eestimaa sünnipäevaks lipuehetesse.

Talgute registreerimine juba käib ning stardipakettide laialisaatmine saab hoo sisse 5. aprillist. Talgupäeva korraldavad Eestimaa Looduse Fond, Eesti Külaliikumine Kodukant ja nende ümber koondunud võrgustik. Partneritena löövad kaasa Kodanikuühiskonna Sihtkapital, Päästeamet, Lipuvabrik, XII noorte laulu- ja tantsupeo korraldajad, Tamrex, Vizeum, Itella Estonia, Nordic Hotel Forum jt.

 


Kontakt