Sinilille kampaania - Anname au!

08.04.2016

Itella Logistics OÜ-l on hea meel teid kõiki teavitada, et ka sellel aastal toetame heategevuslikku sinilille kampaaniat- Anname au! Sinilille kampaania toimub sellel aastal 07.04-01.05.2016.

Eesti Kaitseväe ja Kaitseliidu veterane on meie seas 2800. Need on inimesed, kes on olnud valmis andma kõik Eesti inimeste ja riigi eest. Sinilille sümboolikaga esemete kandmisega tunnustame nende inimeste panust meie ühise julgeoleku heaks. Tänaseks on veteranid osalenud rahvusvahelistel sõjalistel ja rahutagamise operatsioonidel Horvaatias, Liibanonis, Bosnias, Kosovos, Kesk-Aafrika Vabariigis, Iraagis, Afganistanis, Malis. Eesti sõdurid on liitlaste seas kõrgelt hinnatud kõikjal, kuhu teenistus neid viib.

Sinilill on veteranide sümbol, millega ka Sina saad näidata, et märkad ja väärtustad nende panust. Kõigile, kes igapäevaselt meie kaitsevõime tagamise eest seisavad, on see tunnustus suureks toeks. Lisaks aitad sinilille märgiga Eesti Vigastatud Võitlejate Ühingul abistada nii viga saanud veterane kui teisi Eesti inimesi. Kahel kevadel on kümned tuhanded inimesed teinud sinilille ostuga Eesti Vigastatud Võitlejate Ühingule annetusi kokku ligi 170 000 euro ulatuses, mille eest on soetatud kõnniabiseadme ning teisi taastusraviseadmeid Ida-Tallinna keskhaigla taastusravikliinikule. Samuti on annetuste abiga soetatud  kogu Euroopas uuenduslik mobiilne kõnnirobot Haapsalu neuroloogilisele rehabilitatsioonikeskusele.

Käesoleva aasta märkide- ja käepaelte müügist kogutud annetustega soovib  Eesti Vigastatud Võitlejate Ühing toetada eri projekte, mis aitavad kaasa taastusravi valdkonna tugevdamisele ja vaimse tervise praktikate edendamisele kogu ühiskonnas, sest nii saavad tõhusamat tuge ka meie vigastatud võitlejad.

Anname au kampaania raames tagab Itella kampaania toodete transpordi sihtasutusest Hea Hoog üle-eesti asuvatesse müügipunktidesse (Selver, R-Kosk, Olerex) ning kampaania lõppedes teostab sinilillede tagastuse. Omalt poolt suurendame kampaania nähtavust kümnel autol ilutsevate sinilillede kujuliste kleebistega.

Lisainfot kampaania kohta www.annameau.ee!


Kontakt